Złote Medale MTP

Złote Medale MTP przyznane produktom z branży OZE

Jury konkursowe przyznało Złote Medale Grupy MTP najbardziej prestiżowym produktom targów GREENPOWER. Medalem odznaczono cztery produkty, które zostaną zaprezentowane podczas targów GREENPOWER.

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji. Odznaczone wyjątkowym medalem produkty wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Wyznaczone trendy

Złotymi Medalami Grupy MTP targów Greenpower odznaczono:

 •          Hybrydową pompę ciepła SOLA HybridMaster 200 – łączy w sobie pracę tradycyjnej pompy wspomaganej przez gazowy moduł kondensacyjny, dzięki czemu rachunki znacznie się obniżą przy zachowaniu spokoju ekologicznego sumienia,
 •          Kontenerowe systemy magazynowania energii dla przemysłu marki ATES – to remedium na problemy z przeciążeniem sieci czy awariami skutkującymi wyłączeniem zasilania energetycznego. Neutralizują one w dużym zakresie nieprzewidywalność generacji OZE;
 •          JOLYWOOD TOPCon 2.0 – oferuje moduły bifacjalne w technologii ogniw NTOPCon 2.0 o bardzo wysokiej wydajności, bardzo niskiej degradacji ogniw oraz bardzo niskim współczynniku temperatury;
 •          HEGATECH w całości produkuje płytki krzemowe i ogniwa do modułów, co gwarantuje niezależność producenta od innych podmiotów, a tym samym eliminuje problem zastojów produkcyjnych i dostawczych.

 Dla domu i biznesu

Europejska branża fotowoltaiczna w 2021 roku zanotowała najlepszy wynik
w historii. W dużej mierze przyczyniły się do tego inwestycje w Polsce. Energooszczędne systemy nie tracą na popularności. Bogatą ofertę wystawienniczą z zakresu fotowoltaiki i techniki grzewczej będzie można zobaczyć podczas targów GREENPOWER w Poznaniu.

Systemy montażowe, moduły fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory, magazyny energii, inwertery, konwertery to niektóre z nich. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty oraz szkolenia. Program towarzyszący GREENPOWER budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów z branży. W tym roku zwiedzający targi będą mogli uczestniczyć m. in w następujących wydarzeniach:

 •          Budowanie wartości firmy w branży OZE, czyli jak obniżać koszty i zwiększać przychody;
 •          Energetyczny Talk Show Globenergia;
 •          Biometanowy briefing;
 •          Audyt instalacji fotowoltaicznej;
 •          Jak wspierać zieloną transformację firm?

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER

25-27.04.2022 r., Poznań

W tym samym czasie odbędą się:

 • Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE
 • Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX
 • Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER
 • Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Szczegółowe informacje www.greenpower.mtp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.