Rozpoczęcie Targów GreenPOWER

W Poznaniu rozpoczął się największy blok targów branży grzewczej i oze

Na powierzchni 25 000 m2 blisko 300 wystawców zaprezentuje najnowsze produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energetyki odnawialnej, a także techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Targi potrwają do środy włącznie.

Targi GREENPOWER i INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej.

– W tym roku targi GREENPOWER odbywają się razem z targami INSTALACJE. Wydarzenia skierowane są do osób projektujących, budujących oraz instalujących inteligentne i nowoczesne systemy energooszczędne zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. To największy blok targów poświęconych oze i technice grzewczej w tym roku w Polsce – zaznacza Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

Dowiedzieć się więcej!

Zdobywaniu wiedzy na targach GREENPOWER będą sprzyjać ciekawe wydarzenia towarzyszące. Audyt instalacji fotowoltaicznej, Energetyczny Talk Show, Biometanowy briefing, Budowanie wartości firmy w branży OZE, czyli jak obniżać koszty i zwiększać przychody, Jak wspierać zieloną transformację firm? – to niektóre z nich. Wydarzenia towarzyszące targom są bezpłatne dla uczestników targów GREENPOWER.

Najnowsze technologie na rynku

Targi sprzyjają prezentacji najnowszych urządzeń i technologii na rynku. Przykładem takich rozwiązań jest system mocowania do instalacji paneli fotowoltaicznych na dachu firmy GSE. System ten umożliwia zintegrowanie paneli bezpośrednio z dachem, a zatem jest instalowany w miejsce płytek, oferując ekonomiczne rozwiązanie (zarówno pod względem surowców, jak i robocizny).

MP Solar Group prezentuje podczas targów kontenerowe systemy magazynowania energii przeznaczone dla przemysłu.

Mycie farm fotowoltaicznych jest nowością w usługach świadczonych przez Agro-Rydz. Firma pokazuje sprzęt wiodącego włoskiego producenta – BP Metalmeccanica – Solar Cleaner 3500 Telescopic dzięki, któremu Agro-Rydz wprowadził na rynek polski światowe standardy mycia farm fotowoltaicznych.

 Docenieni za innowacyjność!

Złoty Medal Grupy MTP to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji. Odznaczone wyjątkowym medalem produkty wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Złotymi Medalami Grupy MTP targów GREENPOWER odznaczono:

·         Hybrydową pompę ciepła SOLA HybridMaster 200 – łączy w sobie pracę tradycyjnej pompy wspomaganej przez gazowy moduł kondensacyjny, dzięki czemu rachunki znacznie się obniżą przy zachowaniu spokoju ekologicznego sumienia,

  •          Kontenerowe systemy magazynowania energii dla przemysłu marki ATES – to remedium na problemy z przeciążeniem sieci czy awariami skutkującymi wyłączeniem zasilania energetycznego. Neutralizują one w dużym zakresie nieprzewidywalność generacji OZE;
  •          JOLYWOOD TOPCon 2.0 – oferuje moduły bifacjalne w technologii ogniw NTOPCon 2.0 o bardzo wysokiej wydajności, bardzo niskiej degradacji ogniw oraz bardzo niskim współczynniku temperatury;
  •          HEGATECH w całości produkuje płytki krzemowe i ogniwa do modułów, co gwarantuje niezależność producenta od innych podmiotów, a tym samym eliminuje problem zastojów produkcyjnych i dostawczych.

Biznesowa struktura i nowe relacje

W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER

25-27.04.2022 r., Poznań

W tym samym czasie odbędą się:

  • Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE
  • Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX
  • Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER
  • Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Szczegółowe informacje www.greenpower.mtp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.