Wiceprezes Piotr Galiński na Kongresie 3W w Warszawie

W dniach 27-28 listopada 2023 r. wiceprezes Zarządu Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej – Piotr Galiński wraz z Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej – Krzysztofem Kozendrą uczestniczyli w III edycji Kongresu 3W  – woda-wodór-węgiel, który odbył się w Warszawie. Idea 3W została zainicjowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego w 2021 roku. Misją konferencji jest wspieranie rozwoju i budowanie przewagi konkurencyjnej polskiej gospodarki w oparciu o innowacyjne technologie w obszarze wody, wodoru i węgla nieenergetycznego.

Dwie poprzednie edycje kongresu zgromadziły kilkaset osób: naukowców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i  przedstawicieli sektora publicznego oraz instytucji finansowych. W trakcie III Kongresu 3W tematem przewodnim była misja budowy ekosystemu 3W ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki wodorowej.

Korzystając z okazji warto przypomnieć, że Wiceprezes Piotr Galiński jest absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej, ekspertem i praktykiem z zakresu technologii biogazowych i wodorowych.

Szerzej na stronie: https://kongres3w.pl/iii-kongres-3w/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.