„Transformacja energetyczna RP w ujęciu interdyscyplinarnym” – promocja książki

    Miło nam poinformować, że właśnie ukazała się książka naukowa pt. „Transformacja energetyczna RP w ujęciu interdyscyplinarnym” pod red. prof. Urszuli Kiełkowskiej, niedawno powołanej na Dziekana Wydziału Chemii UMK oraz dra Pawła Machalskiego – Prezesa Zarządu Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej. Jest ona rezultatem Kongresu Rozwoju Energetyki Odnawialnej – KREO23. Dziękujemy autorom z licznych ośrodków akademickich i instytutów badawczych od Krakowa przez Warszawę, Poznań, Toruń, Ciechanów aż po Gdańsk.
   Ta unikalna monografia pod jednym tytułem połączyła liczne obszary rozwoju OZE – nauki inżynieryjno-techniczne, nauki rolnicze, nauki ścisłe i przyrodnicze (w tym chemiczne) oraz nauki społeczne, a w ramach nich liczne dyscypliny, ze szczególnym uwzględnieniem nauk prawnych, nauk o polityce i administracji czy nauk o bezpieczeństwie.
    Wydawnictwu Adam Marszałek dziękujemy za sprawny i profesjonalny proces wydawniczy. Wszystkich zachęcamy do lektury i współpracy przy kolejnych publikacjach. Książkę można nabyć w toruńskiej siedzibie oficyny lub pod linkiem: https://sklep.marszalek.com.pl/pl/glowna/5605-transformacja-energetyczna-rp-w-ujeciu-interdyscyplinarnym.html
    Publikacja powstała w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.
      Spotkanie autorskie odbędzie się 21.06.2024 r. o godz. 10:00 w Bibliotece Wydziału Chemii UMK, przy ul. Gagarina 7 w Toruniu. Serdecznie zapraszamy!
Redaktorzy naukowi książki: prof. Urszula Kiełkowska i dr Paweł Machalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.