Już jest Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej

Miło nam poinformować, że 20 lipca 2020 r. w Toruniu spotkaliśmy się w formule zebrania założycielskiego i powołaliśmy wraz z uchwaleniem statutu – Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej!

Taka inicjatywa w dobie transformacji energetycznej Rzeczypospolitej jest z pewnością potrzebna. 6 listopada 2020 r. Sąd Rejonowy w Toruniu utworzył stosowny wpis w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pośród członków założycieli znaleźli się przedstawiciele branży OZE z całej Polski, reprezentujący w zasadzie wszystkie jej segmenty. Są pośród nas specjaliści od fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, technologii biogazowych, elektromobilności w motoryzacji i magazynów energii. Od samego początku jest z nami także prawnik, specjalizujący się w prawie gospodarczym i energetycznym, a także przedstawiciele branży finansowej i bankowej. W skład Zarządu zostali powołani: dr Paweł Machalski jako prezes, Tomasz Domański jako wiceprezes oraz Anna Podlaszczak jako członek zarządu, pełniąca funkcję sekretarza (więcej w zakładce O Forum/Zarząd). Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Krzysztof Kozendra.

Nasze gremium stanowi grupę otwartą. Zapraszamy nowych partnerów! Liczymy na innowacyjne pomysły oraz prorozwojowe działania. Formularz kontaktowy znajduje się w zakładce O Forum/Dołącz do nas.

Zapraszamy do współpracy. Razem możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.