Targi GreenPOWER

Od fotowoltaiki po technikę grzewczą targi GREENPOWER już w kwietniu w Poznaniu

 

Rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, oze, energetyki, techniki grzewczej i instalacyjnej – tak po krótce będzie wyglądał program zaplanowanego przez Grupę MTP wiosennego bloku targów. Już dziś zainstaluj się w gronie fachowców!

 

Blok targów INSTALACJE, GREENPOWER, SECUREX, EXPOPOWER i SAWO będzie największym
i najważniejszym wydarzeniem dla branży OZE, ciepłowniczej, wentylacyjnej, chłodniczej
i sanitarnej w 2022 roku.

 

Zainstaluj się w świecie fachowców

Targi GREENPOWER i INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług
z zakresu odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej.

 

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń. Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni.

 

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

 

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO są okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich
i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. To również idealne miejsce dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP.

 

GREENPOWER – biznes, wiedza, relacje

Fotowoltaika jest najszybciej rozwijającą się gałęzią w z sektorze oze. Spadek cen paneli fotowoltaicznych, który nastąpił w ubiegłej dekadzie, system wsparcia prosumentów, zwiększona świadomość ekologiczna sprawiły, że fotowoltaika jest dzisiaj jedną z najtańszych technologii produkcji energii elektrycznej. To na targach GREENPOWER będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, dla domu i biznesu. Systemy montażowe, moduły fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory, magazyny energii, inwertery, konwertery to niektóre z nich. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

 

Targi GREENPOWER to doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty oraz szkolenia. Program towarzyszący GREENPOWER budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów z branży.

 

– Wystawcy z Polski i zagranicy, profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii i atrakcyjny program wydarzeń – to wszystko sprawia, że targi GREENPOWER są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE – mówi Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

 

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

 

 

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER

 

25-27.04.2022 r., Poznań

 

W tym samym czasie odbędą się:

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

 

 

Szczegółowe informacje https://mtp-link.pl/etnt0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.