Prezes FREO Przewodniczącym Rady Programowej TVP 3 Bydgoszcz

Miło nam poinformować, że 10 marca 2021 r. Prezes Zarządu Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej dr Paweł Machalski został wybrany na Przewodniczącego Rady Programowej TVP 3 Bydgoszcz. Jest to pluralistyczne gremium składające się z 15 osób wywodzących się z wielu środowisk i z różnych społeczności lokalnych, wpisujących się w mapę regionu Pomorza i Kujaw.

Dr Paweł Machalski był członkiem Rady Programowej TVP 3 Bydgoszcz już w poprzedniej kadencji (2017-2021). Jego kandydatura do reelekcji została zgłoszona Radzie Mediów Narodowych przez Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej. Wierzymy, że tematyki energetycznej i ekologicznej w ramówce regionalnego oddziału będzie jak dotąd pod dostatkiem. „Eko-opcja”, „Ekologia ma przyszłość”, „Spotkania z ekologią”, „Chroń siebie i nasz świat” czy „Agroregion”, to tylko niektóre z obecnie realizowanych programów.

Korzystając z okazji zapewniamy, że pozostajemy otwarci na współpracę także z innymi zainteresowanymi Redakcjami pluralistycznego systemu mediów w Polsce.
Szerzej w serwisie informacyjnym TVP 3 Bydgoszcz „Zbliżenia”: https://bydgoszcz.tvp.pl/52714213/nowy-sklad-rady-programowej-tvp-bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.