Konferencja Energetyczna EuroPOWER i OZEPOWER

   Przedstawiciele Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej z Prezesem Zarządu drem Pawłem Machalskim uczestniczyli w dniach 18-19 kwietnia 2024 roku w Konferencji Energetycznej EuroPOWER  i OZE POWER, zorganizowanej przez MMC Polska w Hotelu The Westin w Warszawie. Jest to jeden z większych kongresów branżowych w Polsce. Podczas obrad i spotkań networkingowych generowana jest nie tylko pozytywna energia, ale i dialog przedstawicieli rządu z reprezentantami samorządowców, biznesu, nauki i organizacji pozarządowych. Co pół roku wszyscy kluczowi ludzie branży spotykają się, aby wspólnie omawiać najważniejsze aspekty funkcjonowania i rozwoju sektora energetycznego.

     Agendę ostatniej edycji konferencji zdominowały najważniejsze wyzwania transformacji energetycznej RP: rozwój wielkoskalowych farm fotowoltaicznych, energetyka wiatrowa, nowoczesne i efektywne ciepłownictwo,  energetyka rozproszona, technologie wodorowe, biogazowe i biometanowe, sieci dystrybucyjne, elektomobilność i energetyczna rewolucja cyfrowa. Rada Programowa Konferencji z należytym refleksem odpowiedziała na wszystkie aktualne problemy warte dyskusji ekspertów.

    Za nami wiele konstruktywnych rozmów z przedstawicielami branży. Była okazja do krótkiej wymiany zdań z Panią Minister Klimatu i Środowiska – Pauliną Hennig-Kloska. Z przyjemnością uczestniczyliśmy też w Gali Liderzy Świata Energii. Grupie MMC Polska dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy organizacji eventu na najwyższym europejskim poziomie.

Więcej informacji: https://konferencjaeuropower.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.